O nas

Grupa rodowitych Wilnian

Uwielbiamy historię oraz lubimy odrywać nowe fakty

Chcemy, aby nasz serwis turystyczny zachęcił i pomógł ludziom z całego świata bliżej poznać Wilno, by cudowne porzekadło wileńskie “Zajedziesz do Wilna na jeden dzień – zostaniesz Wilnianinem na zawsze” stało się mottem wszystkich, kto choć raz przyjechał do Wilna.

Specjalnie dla Państwa

Organizujemy wycieczki po Wilnie, Trokach, Kownie i całej Litwie

Usytuowane w centrum Europy, Wilno, stało się miastem wielu wyznań i narodowości. Za sprawą wielkich książąt litewskich Giedymina, Witolda oraz wielu królów polskich, miasto stało się skarbnicą kultury i architektury Litwy.

Wilno jest miastem, gdzie historia przeplata się ze współczesnością, gdzie obok siebie mieszka wiele narodów, co sprawia, iż jest miastem wielokulturowym, o niezmiernej ilości barw i ich odcieni.

Wilno zachwyci każdego. Jego urokowi nie sposób się oprzeć. Najlepszym sposobem na zwiedzanie jest zgubienie się w zaułkach Starego Miasta i poznanie jego ducha, który unosi się nad majestatycznymi krużgankami Uniwersytetu Wileńskiego i wieżyczkami miejskich kościołów.

Nasza Pasja

Idąc z duchem czasów i z myślą o Państwu, stworzyliśmy portal “Poznaj Wilno”, swoisty turystyczny serwis informacyjny mocno skupiony na Wilnie. Chcemy, aby portal stał się w przyszłości wirtualną księgą wiedzy o stolicy Litwy, który w prosty i szybki sposób pozwoli poznać najważniejsze atrakcje turystyczne miasta i nie tylko.

Wyjątkowe wycieczki po Wilnie i okolicach z LOKALNYM PRZEWODNIKIEM 
Aleksandrą Jankowicz.

Historykiem z wykształcenia oraz gorliwą Pasjonatką rodzimego Miasta

Kilkugodzinowe lub kilkudniowe wycieczki po Wilnie, Trokach, Kownie i Litwie.
Prywatny asystent, Rezerwacja obiadów oraz noclegów

icon4

Doświadczeni
Przewodnicy

icon5

Sprawiedliwa oraz elastyczna cena

icon2

Niestandardowe wycieczki indywydualne

icon1

Obsługujemy duże grupy

icon3

Wycieczki fotograficzne

icon6

Porady od lokanych mieszkańców

Treść na stronie ma charakter informacyjny

PoznajWilno.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności będących następstwem wykorzystania zawartych w serwisie publikacji i materiałów.

Wycieczka

5%

zniżki

Przewodnik po
Wilnie

Aleksandra Jankowicz